עזרה

ברוך הבא!

קהילה זו נועדה לבעלי מקצוע ותומכי המוצר והשירות שלנו.
שתף ודבר על תוכן טוב ורעיונות שיווק חדשים; בנה את הפרופיל המקצועי שלך והפוך למשווק טוב יותר ביחד עם כולם.

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services. Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

קהילה זו מיועדת למשתמשים מקצועיים, נלהבים, שותפים ומתכנתים. אתה יכול לשאול שאלות לגבי:

 • כיצד להתקין את Odoo בתשתית מסוימת,
 • כיצד להגדיר או להתאים אישית את Odoo לצרכים עסקיים מסוימים,
 • מה הדרך הטובה ביותר להשתמש ב Odoo לצורך עסקי מסוים,
 • כיצד לפתח מודולים לצרכים שלך,
 • שאלות ספציפיות לגבי הצעות שירות של Odoo וכו'.

לפני שאתה שואל - אנא דאג לחפש שאלה דומה. אתה יכול לחפש שאלות לפי הכותרת שלהן או התגית שלהן. זה בסדר גם לענות על השאלה שלך בעצמך.

אנא הימנע משאלת שאלות סובייקטיביות מדי ומעוררות ויכוח או שלא רלוונטיות לקהילה זו.

יש לשאול רק שאלות פרקטיות שניתנות לפתרון ומבוססות על בעיות אמיתיות בהן נתקלת. שאלות פתוחות ומעורפלות מובילות לקשקושים מיותרים, מחסירות מהיעילות של האתר ודוחפות שאלות אחרות החוצה מהעמוד הראשי.

כדי למנוע את סימון השאלה שלך ואולי לגרום להסרתה, הימנע משאלות סובייקטיביות...

 • כל תשובה תקינה באותה מידה: "מה ______ האהוב עליך?"
 • התשובה שלך מסופקת יחד עם השאלה, ואתה מצפה לתשובות נוספות: "אני משתמש ב ______ ל ______, במה אתה משתמש?"
 • אין בעיה ממשית לפתירה: "אני תוהה אם אנשים אחרים מרגישים כמוני."
 • נשאלת שאלה פתוחה והיפותטית: "מה אם ______ היה קורה?"
 • זו התבכיינות שמוסוות כשאלה: "____ מחורבן לא?"

אם אתה מתאים לאחת מהדוגמאות או אם המניע שלך לשאלה הוא "אני מעוניין להשתתף בדיון על____", אז אתה לא אמור לשאול כאן אלא ברשימת התפוצה שלנו במייל. עם זאת, אם המניע שלך הוא "אני מעוניין בהסבר על___", אז זה כנראה בסדר.

(הסעיף לעיל אומץ מהשאלות הנפוצות של Stackoverflow.)

עוד לגבי:

 • תשובות לא צריכות להוסיף או להרחיב שאלות. במקום זאת, ערוך את השאלה או הוסף תגובה לשאלה.
 • תשובות לא צריכות להגיב לתשובות אחרות. במקום זאת הוסף תגובה על התשובות האחרות.
 • תשובות לא אמורות פשוט להפנות לשאלות אחרות.במקום זאת, יש להוסיף תגובה לשאלה "העתק אפשרי של...". עם זאת, זה בסדר להוסיף קישורים לשאלות או תשובות אחרות שמספקות מידע רלוונטי נוסף.
 • תשובות לא אמורות פשוט לשים קישור לפיתרון. במקום זה, יש לספק את תיאור הפתרון כטקסט בתשובה שלך, גם אם זה העתק/הדבק. כן יש מקום לקישורים, אבל רק אם הם באים כתוספת לתשובה, כהפניה למקורות או קריאה נוספת.

Answers should not add or expand questions. Instead, either edit the question or add a comment.

תשובות לא צריכות להגיב לתשובות אחרות. במקום זאת הוסף תגובה על התשובות האחרות.

תשובות לא אמורות פשוט להפנות לשאלות אחרות.במקום זאת, יש להוסיף תגובה לשאלה "העתק אפשרי של...". עם זאת, זה בסדר להוסיף קישורים לשאלות או תשובות אחרות שמספקות מידע רלוונטי נוסף.

תשובות לא אמורות פשוט לשים קישור לפיתרון. במקום זה, יש לספק את תיאור הפתרון כטקסט בתשובה שלך, גם אם זה העתק/הדבק. כן יש מקום לקישורים, אבל רק אם הם באים כתוספת לתשובה, כהפניה למקורות או קריאה נוספת.

תשובות לא אמורות להתחיל דיון.השאלות ותשובות של הקהילה הן לא קבוצת דיון. אנא המנע/י מלנהל דיונים בתשובתך, כי הם מסיטים מהמטרה של שאלות ותשובות. בשביל דיונים קצרים אנא השתמש/י בכלי התגובות.

כשתשובה או שאלה מקבלת קול חיובי, המשתמש שכתב אותה יקבל נקודות שנקראות "נקודות קרמה". נקודות אלה משמשות כהערכה גסה של כמה הקהילה בוטחת במשתמש. משימות ניהול שונות ניתנות למשתמש בהתבסס על הנקודות האלה.

For example, if you ask an interesting question or give a helpful answer, your input will be upvoted. On the other hand if the answer is misleading - it will be downvoted. Each vote in favor will generate 10 points, each vote against will subtract 2 points. There is a limit of 200 points that can be accumulated for a question or answer per day. The table given at the end explains reputation point requirements for each type of moderation task.

המטרה של האתר הזה ליצור בסיס ידע משותף ורחב שיענה על שאלות שקשורות ל-Odoo.

לכן שאלות ותשובות ניתנות לעריכה כמו דפי ויקי, על-ידי משתמשים ותיקים במורה לשפר את האיכות הכללית של בסיס הידע המשותף. זכויות ניתנות על בסיס נקודות קארמה ורמה: תוכלו לעשות את אותו דבר כשניקוד הקארמה שלכם מספיק גבוה.

אם גישה זו לא מתאימה לך, נא לכבד את הקהילה.

הנה טבלא עם הזכויות ורמות הקארמה